Buradasınız: Anasayfa > Dekorasyon > Yatak Odası ve Çocuk Odası Dizaynı
Yatak Odası ve Çocuk Odası Dizaynı

Yatak Odası ve Çocuk Odası Dizaynı

Yatak odalarımız bizi dinlendiren, ertesi güne hazırlayan yenilenmemizi sağlayan mekanlarımızdır. Bu önemli mekanlarda kapıdan içeriye girdiğimizde yatağımızı tam karşımıza gelecek şekilde koymalıyız ve iki yanına komodinlerinizi yerleştirmeliyiz. Dilerseniz yatağınızın tam karşısına makyaj dolabını ya da tv ünitesini yerleştirebilirsiniz. Odanızın ışığını kesmeyecek şekilde de dolaplarınızı yerleştirmelisiniz. Çünkü giysi ve yorgan, battaniye dolapları oldukça büyük oldukları için odanızın güneş almasına engel olmamalıdır. Yaşamınızı daha fazla renklendirmek istiyorsanız öncelikle yatak odasından başlamanız gerekmektedir. Sadece yerleştirme seçenekleri değil, kullandığınız malzemelerin renk seçenekleri de yatak odası dizaynında çok önemli bir yerdedir. Burada seçeceğiniz bir renk sizi daha mutlu edeceği gibi daha dinç ve sağlıklı şekilde güne başlamanızı veya sonlandırmanızı sağlayabilir.

İç Mekan Yenileme Yaptıracak Ehil Firmalara Ulaşmak İçin Hemen Aşağıdaki Linke Tıklayın.

İç Mekan Yenileme

Sabahları zor uyanan bir insansanız, canlı renkleri de seviyorsanız özellikle kırmızı gibi bu sizin uyanmanıza yardımcı olacaktır. Pek önerilmese de kişinin kendini dinlemesi ve ona iyi gelen renk daha mutlu edecektir. Huzuru ve dinginliği sağlayan renkler açık renklerdir. Kişinin uyku problemi varsa ve canlı renklerden hoşlanıyorsanız bu renkler önerilmez çünkü sizin uyku probleminizin artmasına ve tedirgin bir uykuya yol açacaktır.

Çocuklarınızın cinsiyetine ve onların gelişimine uygun renkler seçmeniz, çocuklarınızın daha sağlıklı ve daha mutlu büyümesi için önemlidir. Kız çocukları için pembe renk, erkekler için ise mavi renk çok klişe gibi gözükebilir. Fakat bu renkler kız ve erkek çocukların bilimsel olarak mutlu olduklarını kanıtlamıştır. Kişisel zevklerin yanında evin diğer bölümlerinin renk seçenekleri de bu işlemleri belirlemede önemli yer tutarlar.

İç Mekan Yenileme Firmalarına Hemen Ulaşmak İçin Linki Tıklayın.

İç Mekan Yenileme

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

HTML tags are not allowed.

Scroll To Top