Buradasınız: Anasayfa > Diğer > Trafik Müşavirliği Hizmeti Nedir ?
Trafik Müşavirliği Hizmeti Nedir ?

Trafik Müşavirliği Hizmeti Nedir ?

Yeni bir motorlu araç aldığımızda ilk aklımıza gelen bir an önce onu kullanmaya başlamak, ister işlerimizin görülmesi ister de hayat kalitemizin artması amacıyla aldığımız bu aracın bize fayda sağlamasını başlatabilmektir. Bugün araç alım-satım işlerinin piyasadaki araç sayısının artışıyla beraber daha kolaylaştığını söyleyebilmekteyiz ancak bu durum halen aracımızla ilgili yapmamız gereken bazı işlemler olduğu gerçeğini değiştirmez. Özellikle bu işlemlerin sadece aracın alımında gerekmeyip düzenli bir şekilde aracı kullandığımız zaman boyunca gereken bir durum olması sebebiyle ihmal edilmesi, unutulması veya gözardı edilmesi çok sık rastlanan bir durumdur. Böylesi durumlarda genellikle bir polis kontrolünde aracımızla ilgili resmi kontrol veya bakım eksiklerinin bulunduğu ortaya çıkar ve bunun sonucunda trafik cezası, araç bağlanması gibi yaptırımlara maruz kalmak da olasıdır. Bu tür ihmal veya unutmalardan kaçınabilmenin ve aracımızla ilgili gerekli işlemlerin düzenli bir şekilde yapılabilmesinin önemli bir yolu da trafik müşavirliği hizmetlerinden yararlanmaktır.

Trafik Müşavirliği Ehil Firmalarına Ulaşmak İçin Hemen Aşağıdaki Linke Tıklayın.

Trafik Müşavirliği

Günümüzde özel şirketler tarafından yürütülen trafik müşavirliği hizmetinde aracınızın alımıyla ilgili işlemlerden kullanım süresi boyunca ilgilenmeniz gereken tüm resmi işlemler ve kontrol faaliyetlerinin yapılması gereken uygun ve son tarihlerin bilgilendirilmesi yapılarak bu işlemlerin yapılabilmesi konusunda destek sağlanmaktadır. Aracın devir işlemlerinden sigorta işlemlerine kadar her türlü resmi faaliyetine yetişemeyeceğimiz düşünülerek işlerimizi kolaylaştırma konusunu veren bu firmalar klasik olarak bir sigorta şirketi veya aracı şirket gibi çalışırlar. Burada hak sahibinin vereceği vekaletname ile birlikte görev yapmaya başlarlar.

Trafik müşavirlerinin verecekleri bu hizmetlerin belirlenmesi de belli bazı paketler dahilinde ya da özel olarak istenen bazı hizmetlerin belirlenmesiyle oluşturulacak bir paket ile yapılabilir. Belirlenen paketin fiyatlandırması yapılır ve hizmet verilmeye başlanır. Genellikle yapılan trafik müşavirliği hizmetleri yıllık planlar ile verilir. İsteğe bağlı olarak süresiz olarak veya uzun yıllara dayanan anlaşmalar yapılabilir.

Trafik Müşavirliği Firmalarına Hemen Ulaşmak İçin Linki Tıklayın.

Trafik Müşavirliği

Incoming search terms:

  • trafik müşavirliği nedir
  • trafik nedir

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

HTML tags are not allowed.

Scroll To Top