Buradasınız: Anasayfa > Tabela

Kategori Arşivi: Tabela

Kayan Yazı Tabela Sistemleri

kayan yazı tabela

ayan yazı tabela sistemleri, teknolojinin hızla gelişmesiyle birlikte tanıtım sektöründe oldukça önemli bir yere sahip olarak günümüzde en çok tercih edilen tabelalar arasındadır. Akan yazı veya yürüyen yazı diye de adlandırılan kayan yazı tabelalarının tercih edilmesinin en önemli nedenlerinin başında standart reklam tabelalarında olmayan ışıkların hareket etme özelliği ve kelimelerin akan yazı şeklinde gösterilebilmesi geliyor. Birçok işletme standart tabelalar yerine kayan ... Devamını Oku »

Neon Tabela Seçiminde Püf Noktalar

neon_tabela_1

ünümüzde ışıklandırma sistemlerinin gelişmesi ile birçok alanda değişen ve gün geçtikçe gelişmekte olan tanıtım sektörü birleşmiş ve ortaya markaların doğru ışıklandırılması için müthiş fikirler sunulmuştur. Birbiri içerisinde sürekli değişip gelişen bu iki sektörde görsellik ön plandadır. Tabela sistemlerinin ışıklandırılmaya başlanması görselliğin daha da arttığının en büyük örneğidir. Bu sistemlerden piyasadaki en yenisi de neon tabela sistemleridir. Neon tabela seçiminde püf ... Devamını Oku »

Pleksi Tabela Nedir?

395-plexi-tabela-390

ünümüzde, tabela sektörü gün geçtikçe gelişen sistemler çerçevesinde büyük bir gelişim göstermektedir. Bu gelişim dahilinde artan tabela çeşitleri, bu sektöre oldukça büyük katkılar sağlamaktadır. Bu tabela sistemleri içerisinde günümüzde   sektöre büyük katkılar sağlayan çeşitlerinden biri de pleksi tabela sistemleridir. Pleksi harf tabela, üretimi hızlı görseli ve ürün ömrü yüksek bir reklam tabela çeşididir. Tasarım ve usta işcilik ile pleksi ... Devamını Oku »

Tabelalar ve Hayatımızdaki Yeri

city-fashion-seventh-avenue-sign-street-Favim.com-224532

anıtım sektörü günümüzde oldukça önemli bir piyasa içerisinde yer almaktadır. Sokakta, bahçede, yolda, evde ve daha bir çok alanda karşımıza çıkan bu sistemler, hayatımızın her alanında bizimle olmaktadır ve bize yol göstermektedir. Genel olarak baktığımızda her anlamda farklı bilgileri ve farklı konuları bir araya getiren tabelalar, kolaylık sağlayan bir çok sistemden oluşmaktadır. Bir çok çeşidi olan bu yapıların piyasa değeri ... Devamını Oku »

Kutu Harf Tabela Seçiminde Püf Noktalar

-214

eklam dünyasında ve marka yüzlerinin tanıtım amacıyla, oldukça önemli bir piyasa sahasına sahip olan tabela sektöründe bu yazımızda kutu harf tabela sistemlerini inceleyeceğiz. Bu sistemler, hem ekonomik olmaları , hem de kullanışlı olmaları açısından tüketicinin gözünde oldukça önemli bir yerdedir. -Ki piyasa da tüketiciye göre şekillendiği için, tabela sistemleri de günümüzde oldukça önemli hale gelmiştir. Işıklandırma sistemlerinin gelişmesi ile birçok ... Devamını Oku »

Totem Tabela Nedir?

37-2-1339-totem-sign-and-cut-out-aluminium-lettering-mounted-onto-an-aluminium-tray.full

ünümüzde tanıtım sektörü oldukça gelişmiş sistemlerden oluşmaktadır. Her geçen gün artıp, yenilenen bu sistemler, piyasa sektöründe oldukça önemli bir yere sahiptir. Bu sistemlerden önemli bir alanı oluşturanlardan bir tanesi tabela sistemleridir. Bu yazımızda tabela sistemlerinden totem tabela yapılarını inceleyeceğiz. Tabela Yaptıracak Ehil Firmalara Ulaşmak İçin Hemen Aşağıdaki Linke Tıklayın. Totem tabela sistemleri hakkındaki tanımları inceleyelim; - Bu tabelalar, genel anlamda çok ... Devamını Oku »

Vinil Germe Tabela Nedir ?

vinil germe tabela

Vinil germe tabela sistemleri, günümüzde tanıtım sektöründe en çok dikkat çeken tabela sistemlerinin başında gelmektedir. Devasa boyutları ile her yerde kolaylıkla fark edilebilen vinil germe tabela sistemleri özellikle büyük firmalar tarafından oldukça tercih edilen bir tabela çeşididir. Vinil germe tabela sistemlerine işletme tanıtımından çok, özellikle dev araba, teknoloji markalarının tanıtımında rastlamaktayız. Bu yazımızda vinil germe tabela sistemleri hakkında bilgi sahibi ... Devamını Oku »

Işıklı Tabela Seçiminde Püf Noktalar

b15

ünümüzde tanıtım sektörü, oldukça genişleyen bir piyasa sahasına sahiptir. Bu sektör içerisinde markalar da önemli bir yer kaplar. Tasarım olanaklarının artması ile, markaların tanıtım faaliyetleri günden günde artmıştır. Bu konuda en belirgin örnek; ışıklandırma sistemlerinin dizaynlarının gelişmiş olmasıdır. Işıklı tabelalar da bu sistemlere dahil olmuş olan bir yapıdır. Işıklı tabela alımında bir çok önemli nokta vardır. Bu önemli noktaları bilmek ... Devamını Oku »

Tabela Sistemleri

tabela sistemleri

Tabela sistemleri, tanıtım sektöründe kullanım alanlarına sahip olduğu gibi, yol gösterme, yönlendirme, bilgi verme gibi amaçlar için de kullanılmaktadır. Günümüzde birçok farklı çeşidi bulunan tabela sistemlerine her yerde rastlamaktayız. Bu yazımızda tabela sistemleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Özellikle işletme sahipleri tabela sistemlerini, işletmelerini daha fazla kitleye duyurmak, tanıtmak, müşteri çekmek amacı ile kullanmaktadır. Daha fazla dikkat çekmek için yaratıcı ve ... Devamını Oku »

Yönlendirme Tabelası Nedir?

article-new_ehow_images_a06_08_pt_rout-wooden-signs-800x800

anıtım sektörü günden güne artan bir sistem içerisinde geniş bir piyasa ağına sahiptir. Bu piyasa sektöründe bir çok tabela sistemi büyük bir iş sahasına hitap etmektedir. Bir çok kişiye istihdam alanı oluşturan bu sektörde tabela sistemleri önemli bir yerdedir. Bu yazımızda yönlendirme tabelası hakkında önemli bilgiler vereceğiz. Tabela Yaptıracak Ehil Firmalara Ulaşmak İçin Hemen Aşağıdaki Linke Tıklayın. Öncelikle yönlendirme tabelası ... Devamını Oku »

Scroll To Top