Buradasınız: Anasayfa > Dekorasyon > Patron Ofisi Dekorasyon Sırları
Patron Ofisi Dekorasyon Sırları

Patron Ofisi Dekorasyon Sırları

Dekorasyon ofis tasarımlarının içinde en dikkat edilmesi gereken, patron ofisidir.  Şirketinize gelen müşteri ve yakınlarınızı ağırladığınız oda da kendinizi ifade eden bir dekorasyon ile karşılamak, imaj için çok önemlidir. Gelenler odaya girmelerinin ilk dakikaları ile birlikte odayı incelemeye başlar. Onlara sıcak pozitif bir enerji verilmelidir.  Dikkat çeken göze çarpan detayların sizin şirket sektörünüz ve karakterinizle uyum sağlaması gerekir. Bu tür durumlar şirketinize olan güveni arttırmasına katkı sağlayacaktır.

Patron ofis dekorasyonun da önemli olan başka bir  durum ise mobilya seçimleri..  Patron odası ofis dekorasyonun da koyu renkler en çok tercih edilenler arasındadır. Geniş bir odaya sahipseniz bu tercih sizin odanızı hem şık hemde asil ferah bir görüntü sağlamanıza yardımcı olacaktır. Aksine küçük bir odaya sahipseniz açık renk ve ince şeritli mobilyalarla algı seçimini değiştirebilirsiniz. Tercihiniz hangi yönde olursa olsun obje seçimlerinizle bunları tamamlamanız dekorasyonunuzun  kusursuz olmasını sağlayacaktır.

Kaliteli bir tercih yapmanız şirketinize artı sağlayacağı gibi özenle tasarlanmış bir dekorasyon bunu tamamlayacaktır. Dağınık yerleştirilmiş mobilyalar görüntü kalitesini bozacağı gibi kalite imajınızı da düşürür.  Çünkü hiçbir müşteri düzensizliği sevmez.

Patron oda  dekorasyonları genellikle birbirine benzemektedir. Önemli olan sizin hangi tarzı yansıtmak istediğiniz. Modern bir görüntü sizin tercihiniz ise açık renk, ince şeritli mobilya ve gizli aydınlatmalar, klasik bir görüntü tercihiniz ise eskitme kahve koyu tonlar, keskin mobilya hatları ve tablolarla bunu tamamlamanız yeterli olur.

  Patron odalarında çalışanlara karşı üstün ve baskınlığını gösteren ezici bir tutum söz konusudur. Bu havayı yaratmak bu tür  dekorasyonlarla sağlanır. Kendinizi nasıl ifade edeceğinizi bilmiyorsanız bunun için iç mimardan destek almanız işinizi kolaylaştıracaktır. Güven verici, şirket sektörünüzlü uyumlu bir dekorasyon yaratmak doğru tercihlerinize bağlı. Pek çok şirketin en büyük hatalarından biri sektörünü yansıtmayan dekorasyonu seçmesi. Seçiminiz ne kadar kaliteli olursa olsun şirket faaliyetinizle uyuşmadığı için gelenlere karşı güven imajını sarsacaktır.  Görsellik önemli olduğu kadar mobilya rahatlığı da bir o kadar önemlidir.Zamanın çoğunluğu ofis odasında geçirildiği için işlevsel bir mobilya seçimi çalışmanıza kolaylık sağlayacaktır.

Incoming search terms:

  • dekorasyon sırları
  • ofis dekorasyon nasıl yapılır
  • patron odası
  • patron odası nasıl dekore edilmeli

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

HTML tags are not allowed.

Scroll To Top