Buradasınız: Anasayfa > Tabela > Krom Harf Tabela Sistemleri
Krom Harf Tabela Sistemleri

Krom Harf Tabela Sistemleri

Tabela sistemleri tanıtım sektörüne bağlı olarak günden güne büyüyen bir piyasa ağına sahiptir. Günümüzde en çok kullanılan tabela sistemlerinden olan krom harf tabela sistemleri de tabela sektöründe ayrı bir önem taşır. Bu yazımızda, krom harf tabela sistemleri sistemleri hakkında bilgi sahibi olacaksınız.

Tabela Yaptıracak Ehil Firmalara Ulaşmak İçin Hemen Aşağıdaki Linke Tıklayın.

Tabela

Öncelikle, krom nedir? diye bir soruda bulunursak;

Gümüş gibi parlak, mavimsi beyaz, kolay kınlan sert bir maden olan krom havaya karşı çok dayanıklıdır, nemli havada bozulmaz, yani paslanmaz. Bu niteliğinden dolayı, paslanma olasılığı büyük olan madenlerden birçoğu ince bir krom tabakası ile kaplanır (kromlama). Krom doğada filizleri çok olan bir madendir, ilk defa Fransız kimyacısı Vauquelin tarafından 1797′de Sibirya’da bir kurşun filizi içinde bulunmuştur.

Krom, metallerin arasında dış etkenlere en dayanıklı ve paslanmaz bir malzemedir. Krom aynı zamanda sert ve yüzeyi ayna gibi parlak olduğundan bir çok dekor işinde de oldukça sık  kullanılır. Kutu harf yapımı başlandığında en gözde seçenek olan krom kutu harf, tamamen el işciliği ile yapılan bir tabela üründür. Kutu harf, paslanmaz krom malzeme kullanılarak yapılan ve kalitesini hem malzemesi hem de el işçiliği ile ön plana çıkaran uzun ömürlü ve şık bir tabela şeklidir. Paslanmaz malzemenin lazer kesim makinesinde istenilen ebat ve yazı karakterinde kesilmesi ile imal edilir. Kutu harf, paslanmaz malzemenin ince kesilip tabanına pleksi malzeme döşenmesi ile fileli krom kutu harf haline getirilir. Fileli krom kutu harf içten led ışıkla aydınlatılarak firmanızın ve logonuzun tabelasını hem şık hem de ışıklı olarak ön plana çıkarır.

Yaptıracağınız tabela için mutlaka işinde ehil bir firma ile çalışmalısınız. Bu işte uzun yıllardan beri hizmet veren bir firma aynı zamanda deneyimlidir de. Ve daha önemlisi, tabelanın kalitesidir. Vereceğiniz ücreti hak edecek bir firma ile çalışmalısınız. Firma önemlidir fakat diğer bir önemli nokta şudur ki, sizin de kullanımınıza bağlıdır.

Tabela Firmalarına Hemen Ulaşmak İçin Linki Tıklayın.

Tabela

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

HTML tags are not allowed.

Scroll To Top