Buradasınız: Anasayfa > Dekorasyon > Kış Evi Dekorasyonunda Püf Noktalar
Kış Evi Dekorasyonunda Püf Noktalar

Kış Evi Dekorasyonunda Püf Noktalar

Kış mevsimi bütün güzelliği ile içimizi bürümeden yüreğimizi sıcak tutacak kış evi dekorasyonlarına bir göz atmamız gerekiyor. Dekorasyon sektörü gün geçtikçe, büyüyen bir piyasaya sahip olduğu için, tasarımları da takip etmek biraz güç gibi görünse de; aslında çoğu bir modadan geçmektedir. Örneğin bu kış sezonunda moda rengin beyaz olduğunu düşünelim. Haliyle, çoğu tasarımcı bu renk üzerinden giderek bir çok tasarım ortaya çıkaracaktır. Gördüğümüz gibi her tasarımı takip edemesek de, asıl ana konuyu bildikten sonra çok keyifli bir biçimde bir şeyler öğrenebiliriz. Gelelim kış evi dekorasyonuna… Kış evi dediğimizde aklımıza kış dekorasyonu ile ilgili her şey gelebilir çünkü kış mevsiminde de evimizi bir kış evine çevirme şansımız var. Peki neler yapılabilir? Kış evi dekorasyonunda püf noktalar ı bilmeniz, bu uygulamayı yaptırmak istediğinizde size artı bir değer olarak geri dönecektir.

Dekorasyon Yaptıracak Ehil Firmalara Ulaşmak İçin Hemen Aşağıdaki Linke Tıklayın.

Dekorasyon

Öncelikle, ne yapmak istediğinize karar verin, bu sayede tasarımı ona göre şekillendireceğiz. Örneğin, kışın sizin için ne ifade ettiğini, kış evi dekorasyonları hakkındaki düşüncelerinizi bir kağıda yazın. Daha sonra evinizde kış için hangi hazırlıklar yapacağınızı planlayın.

Bu kış özellikle beyaz ve bej tonları çok revaçta. Bu renkleri mobilyanızda ,duvarlarınızda, yüzeylerinizde her yerde kullanabilirsiniz.  Aynı zamanda noel için evinizde kırmızı renkte dekoratif malzemeler kullanırsanız hem konsepte uygun hem de evinize farklı bir enerji getirmiş olursunuz.

Mobilyalarınızın rahatlığı da oldukça önem taşıyor. Sert koltuklar üzerine uzanıp kimse kitap okumak istemez. Rahat koltuklar kış mevsimi için idealdir.

Evinizde eğer şömine var ise; o bölümü baştan başa değiştirebilirsiniz. Dekorasyonunuzda kullandığınız renklerin tam tersi renklerle tasarlanmış minderler koymanız hoş bir görünüm verebilir.

Onun dışında, yüzeyler de oldukça önem taşımaktadır. Mermer ya da seramik bir yüzeyi kesinlikle salonda kışın kullanmayın. Soğuk olan kış mevsimini evinize getirirsiniz yoksa. Son olarak da aydınlatmalar.. Mutlaka sarı renklerde ışıkları tercih edin, oldukça şık ve kaliteli olacaktır.

Artık kış eviniz hazır! Keyifli kullanımlar dileriz.

Dekorasyon Firmalarına Hemen Ulaşmak İçin Linki Tıklayın.

Dekorasyon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

HTML tags are not allowed.

Scroll To Top