Buradasınız: Anasayfa > Nakliyat > Evden Eve Taşınırken Nelere Dikkat Edilmeli ?
Evden Eve Taşınırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Evden Eve Taşınırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Geçmiş dönemlerden günümüze gelen “3 taşınma 1 yangın eder” sözü taşınma işlemlerinin ne kadar zorlu ve maddi hasara sebep olduğunu bize hatırlatmaktadır. Burada anlatılmak istenen taşınma işlemleri sonrası birçok malzemenin farklı şekillerde kullanılmaz hale gelmesidir. Bu duruma sebebiyet vermeden sağlıklı bir şekilde eşyalarınızı taşıyabilmeniz amacıyla dikkat etmeniz geren püf noktalar bulunmaktadır. Bunlara sırayla bakacak olursak :

Cam ve porselenler ayrı bir şekilde tutulmalıdır. Çalışanlara ve malzemelere zarar vermeyecek şekilde dizilip boşluklar kağıtlarla doldurulmalıdır. Taşınma sırasında düz zeminli tabaklar 3-6 şeklinde kolilere konulmalı, tencere gibi kulplu geniş hacimli malzemeler ayrı ayrı kolilere konulup boşluklar desteklenmeli ve taşıyıcıların bu konuda uyarılması gerekmektedir. Profesyonel firmalar beyaz kağıt ve plastik getirirler. Size gazete getiren firmaları önerin ve bu iş için üretilmiş beyaz kağıt ve plastiklerden isteyin.

Evden Eve Nakliyat Yaptıracak Ehil Firmalara Ulaşmak İçin Hemen Aşağıdaki Linke Tıklayın.

Evden Eve Nakliyat

Kitaplarınız karton koli ile doldurulmalıdır. Standart boyutlardaki karton kolinin içi kitap doldurulacaksa yarısı kadar doldurulmalıdır. Bu sayede kolinin patlaması engellenmiş olacaktır. Kitapları arkası yukarıya bakacak şekilde dizmeniz geri alımda size zorluk çıkarmayacaktır. Oluşan boşlukları besleyicilerle desteklemeniz kitaplarınızın zarar görmesinin veya taşıma sırasında oluşabilecek kazaların önüne geçecektir.

Beyaz eşyaların taşınması için mutlaka nakliyat firmasının bunun ambalajlarını yapmasını isteyin. Siz battaniye ile ambalaj yapmaya çalışmayın. Çamaşır makineniz için emniyet kilitlerini mutlaka yanınızda bulundurun. Buzdolaplarını 100km bir mesafe ise en son buzdolabını çıkartılıp, ilk girişinin de buzdolabının yapılmasını isteyin. Buzdolabı eve girdikten 15 dakika sonra içerisine yerleşecekleri dizebilirsiniz. Çamaşır, bulaşık makinesi gibi eşyaların mutlaka iki kişi tarafından yapılmasını isteyin. Sırta alma ezikliğe, motor aksanlarında arızalara neden olmaktadır.

Nakliyat Firmalarına Hemen Ulaşmak İçin Linki Tıklayın.

Evden Eve Nakliyat

Incoming search terms:

 • tasinirken nelere dikkat edilmeli
 • ev taşırken nelere dikkat edilmeli
 • ev taşırken pratik bilgiler
 • taşınırken pratik bilgiler
 • tasinirken nelere dikkat etmeliyiz
 • ev taşınırken nelere dikkat
 • taşınırken nelere dikkat etmeli

3 comments on “Evden Eve Taşınırken Nelere Dikkat Edilmeli ?

 1. Hasan Güzel on said:

  Çok faydalı bir içerik. Evimi taşımadan önce okumak oldukça faydalı oldu.

 2. Şeyma Topuz on said:

  3 taşınma 1 yangın eder sözü çok doğru :)

 3. hayatoğlu nakliyat on said:

  Kuruluşu 1953 yıllarına dayanan ve geçmişten bugüne kalitesinden taviz vermeden nakliyat firmaları içindeki pozisyonunu sürekli ileriye doğru çizen ve çalışma prensipleri içerisinde kaliteden taviz vermeyen nakliyat firmanızdır.

  Günümüzün teknolojik yeniliklerini takip ederken, sürekli araç parkını genç tutmaya çalışan firmamız, böylece sürekli güncel , dinamik ve tam hizmet politikasını benimseyerek sizlere en iyi koşullarda hizmet vermeyi sürdürür.

  Siz değerli müşterilerine nakliyat hizmeti verirken , eğitimli ve güleryüzlü kadrosu ile sizin istek ve düşüncelerinize uyan profesyonel nakliyat hizmetini sunar.
  Tüm Türkiye’den

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

HTML tags are not allowed.

Scroll To Top