Buradasınız: Anasayfa > Nakliyat > Evden Eve Nakliyatta Fiyat ve Zaman
Evden Eve Nakliyatta Fiyat ve Zaman

Evden Eve Nakliyatta Fiyat ve Zaman

Özellikle büyük şehirlerde sık yaşanan taşınma işlemleri konusunda fayda sağlayan popüler bir hizmet durumuna gelmiş olan evden eve nakliyat işlemleri konusunda önümüzde birçok seçenek bulunmaktadır. Bu yüzden ihtiyacınızı karşılayacak evden eve nakliye firmasını seçerken dikkat etmeniz gereken özellikle profesyonel çalışmasına dikkat etmelisiniz. Ülkemizde çok fazla bu firmalardan olduğu için seçim yaparken dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da hizmet alacağınız şirketin büyüklüğüdür. Büyük firmalarla beraber çalışmak sonucunda sizin başınıza gelebilecek zararların karşılaması hem daha kolay hem de daha hızlı olacaktır.

Nakliyat Hizmeti Veren Ehil Firmalara Ulaşmak İçin Hemen Aşağıdaki Linke Tıklayın.

Şehiriçi Nakliyat

Evden eve nakliyatta fiyatlandırma konusuna bakarsak : taşınacak eşya, gidilecek mesafe, çıkılacak merdiven, aracın kapıya ne kadar yaklaştığı, eşyalarınızın değeri ve risk oranı bunların hepsi fiyatı etkileyen faktörlerdir. Firmanın size yolladığı uzmanın fiyatı verirken neye göre verdiğini öğrenmeniz gerekir. Kapıya nereden geleceği ya da otoparktan mı giriş yapılacağı hakkında bilgilendirmeyi yapın. Evdeki antika yani değerli eşyalarsa bunlar sizin nakliye fiyatınızı etkileyecektir. Sizin de pazarlığa girmeniz, evinizle aynı ölçülere sahip evlerin nakliyesinden ne kadar alındığına dair bir pazar bilginizin olması bunu daha rahat yapmanızı sağlayacaktır.

Zaman konusuna bakarsak eğer, taşıma yapılacak yerler şehir içinde eğer uç mesafelerse örneğin İstanbul’da uç noktalar olan Pendik-Avcılar, Beylikdüzü gibi güzergahlarda, 100-150 metrekarelik ev bir günde taşınabilecektir. Metrekarenin artmasına ve yaşanabilecek aksaklıklara bağlı olarak bu süre iki veya üç günü de bulabilir. Daha kısa mesafelerde yapılacak işlemler genellikle yarım gün sürer. Şehirlerarası yolculuklarda ise bu durum daha çok gidilecek mesafeye bağlıdır. Yapılacak işlem öncesi işin gün başına fiyat detayı mutlaka sözleşmeye yazılı olmalıdır.

Vakit nakittir sözünden yola çıkarak hem zamanın hem de fiyatın ne kadar önemli olduğunu ön plana çıkarmış olabiliriz. Bu nedenle evinizi taşıtacağınız firmanın hem fiyat hem de işi yapacaklarını taahhüt ettikleri zamanı iyi değerlendirmek gerekir. Nazaran daha ucuz bir fiyata ama daha uzun sürede taşıtacağınız bir ev aslında size olduğundan daha pahalıya gelecektir. Kısaca her zaman en düşük fiyat en ucuz demek değilken, en kısa sürede yapılan iş de en ucuz demek değildir. Seçilen firmanın en uygun fiyatlı veya işi en hızlı yapanı olmasından ziyade en uygun fiyatlı ve en uygun sürede işi bitiren firma olmasına özen göstermelisiniz.

Nakliyat Firmalarına Hemen Ulaşmak İçin Linki Tıklayın.

Şehiriçi Nakliyat

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

HTML tags are not allowed.

Scroll To Top