Buradasınız: Anasayfa > Nakliyat > Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl Olur?
Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl Olur?

Evden Eve Nakliyat Süreci Nasıl Olur?

Ev ve iş yeri değişikliği mental ve fiziksel açıdan yorucu bir süreçtir. Bununla birlikte bir mekandan başka bir mekana aktarım zaman kaybı olarak düşünülebilir; ancak evden eve nakliyat şirketlerinin yardımıyla bu süreçten asgari zararla çıkmak mümkündür.

Evden eve nakliyat veya ofisten ofise nakliyat süresi boyunca müşteriler anlaştıkları firmalardan güleryüz,  iyi planlanmış bir organizasyon,  zamanında teslimat ve en önemlisi de nakliye sırasında eşyalarının hiçbir şekilde zarar görmemelerini bekler. Bu nedenlerden ötürü evden eve nakliyat şirketleri kaliteli hizmet ve garantili bir teslimat sağlamak zorundadırlar.

Evden eve nakliyat süresi taşınma işleminin şehiriçi veya şehirlerarası olması,  nakliye olunacak mal ve eşyaların sayısı ve büyüklüğü,  taşınılan ve taşınılacak binanın konumu,  taşıma işlemini yapan personel sayısı ve nakliye yapılan araca göre değişim gösterir.

Evden eve nakliyat şirketleri müşteri memnuniyetini gözardı etmemek adına ücretsiz ekspertiz hizmetleri vermektedir. Bu hizmet sayesinde müşteriler olası bir kaza ve hasar durumunda değerli eşyalarını sigorta altına alabilmekte ve taşıma işlemini en çabuk ve en sağlıklı şekilde gerçekleştirebilmektedir. Uzman kişiler taşınacak mal ve eşyalar hakkında genel bir değerlendirme yaptıktan sonra en uygun nakliye aracını belirler. Evden eve nakliyat şirketleri paketleme ve montaj hizmeti de sunabilmektedir.  Müşteriler bu gibi hizmetler sayesinde bu süreçten ekonomik açıdan en az zararla çıkar. Paketleme işlemiyle masa,  sandalye,  koltuk,  elektrikli ve elektronik eşyalar vs. taşıma işlemi sırasındaki olası nem,  yağmur,  kar,  don,  duman,  toz ve sarsıntı gibi etkenlerden korunmuş olur. Evden eve nakliyat şirketi bünyesindeki montaj ekipleri de sabitlenmiş olan dolap,  vitrin,  kasa,  uydu anteni gibi eşya ve cihazların ilk evden sökülmesi işlemini ve diğer eve kurulumunu yapmaktadır. Ambalajlama ve paketleme gibi hizmetlerin yanı sıra evde eve nakliyat firmaları gerekli olduğu takdirde asansör hizmeti de verebilmektedir. Taşınılan ve taşınılacak evin yüksekliğine ve konumuna göre bu hizmet gerekli ve zorunlu olabilmektedir. Evden eve nakliyat şirketleri müşterilerine depolama hizmeti de verebilmektedir. Bu sayede mal ve eşyalar uygun koşullarda istenildiği kadar saklanabilmektedir.

Evden eve nakliyatın son aşamasında yerleştirme ve dizayn işlemi yer almaktadır. Bu aşamada taşınılan eşyalar müşterinin dilediği şekilde odalara yerleştirilir ve paketleri açılır. Sabitlenmesi gereken eşyalar montaj ekibi tarafından sabitlenir ve güvenli pozisyona getirilir. Böylece müşterilerin eli değmeden evden eve nakliyat işlemi tamamlanmış olur ve yeni evdeki yaşama yepyeni bir başlangıç yapılmış olur.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

HTML tags are not allowed.

Scroll To Top