Buradasınız: Anasayfa > Nakliyat > Evden Eve Nakliyat Hataları
Evden Eve Nakliyat Hataları

Evden Eve Nakliyat Hataları

1. İLERİ TARİHE ERTELEMEK YERİNE HIZLANDIR
Evden eve nakliyat önemli bir iştir ve bu işi ertelemek sizin en kötü düşmanınızdır. Şehrin diğer tarafındaki bir stüdyo daireye olan ve küçük gibi görünen bir taşınma çok iyi planlanmadığı takdirde sinir bozucu ve maliyetli olabilir. Eğer zaman lüksünüz varsa aylar öncesinden plan yapmaya başlamalısınız.

2. KÖTÜ ZAMANLAMA VE KÖTÜ PLANLAMA
Zamanlama bu işin kilit noktasıdır. Uygun hava şartları demek olan yaz ayları aslında evden eve nakliyat şirketleri için tipik şekilde en yoğun dönemdir ; ancak bahar ve güz ayları da evden eve nakliyat şirketleri için yoğun olabilmektedir. Evden eve nakliyat şirketleri hakkında taşınma tarihinden 1-2 ay öncesinden araştırmanızı ve tercihinizi yapın. Yapacağınız son şey pek bilinmeyen ve güvenilmez firmaları tercih etmektir.

Seçtiğiniz gün bile evden eve nakliyat süresini etkileyen bir faktördür. Hafta sonu demek evden eve akliyat firmaları için maksimum yoğunluk ve maksimum kazanç demektir. İşe gidiş ve işten dönüş saatlerinde yoğun trafikte yapılan evden eve nakliyat zaman kaybı olacaktır ki özel eşyalarınızın da taşıma aracında olduğunu unutmayın.

3. EN AZINDAN HATIRI SAYILIR BİR  EVDEN EVE NAKLİYAT FİRMASI SEÇİN
Buradaki kritik nokta araştırma yapmaktadır. Yanlış bir evden eve nakliyat seçmek kayıp, çalınmış, kırılmış, çizilmiş, hasar görmüş eşya demek olabilir. Bütün eşyalarınız firma kamyonuna yüklendi mi onlarla tartışmak için berbat bir pozisyona düşmüş olursunuz. İnternet üzerinden uygun fiyatla bulsanız bile bir arkadaşınızın ya da ailenizden birisinin tavsiyesini de değerlendirebilirsiniz. Eğer bu yeterli olmaz ise emlakçınızdan da bilgi alabilirsiniz. İnternet sitelerinden ilgili evden eve nakliyat şirketi ile ilgili müşteri tecrübelerini kapsayan yorumları okuyun.

4. GEREĞİNDEN FAZLA EŞYA İLE TAŞINMAK
Ayrım gözetmeden her şeyi kutulara sıkıştırmak paketlemenin en kolay yolu olarak gözükebilir fakat stres ve fiyatında artması demektir. Taşınmak sizin için gereksiz eşyalarınızı ayırmak için mükemmel bir fırsattır. Artık giymediğiniz giysilerinizden, okumadığınız kitaplarınızdan ve modası geçmiş eşyalarınızdan kurtulabilirsiniz.

5. DEĞERLİ EŞYALARINIZ İÇİN YETERSİZ VEYA SAHTE SİGORTALAMA
Taşınma pamuklu ve yün içeren eşyalar için tam bir baş belasıdır. Sahip olduğunuz her şey tecrübeli evden eve nakliyat firması personeli tarafından paketlense ve ambalajlansa bile kazalar mutlaka olacaktır. Bilinen bir evden eve nakliyat firmasıyla sigorta seçeneklerini taşınmazdan önce mutlaka görüşün. Bu yolla eşyalarınız en stresli gününü yaşasa ve zarar görse bile siz rahat olabilirsiniz. Evden eve nakliyat şirketinizi arayın ve sigorta poliçesi yükümlülük şartlarını öğrenin. Bu sigorta kapsamı eşyalarınızın toplam ağırlığına ve değerine bağlı olacaktır.

 

Incoming search terms:

  • planlama hataları görseller

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

HTML tags are not allowed.

Scroll To Top