Buradasınız: Anasayfa > Diğer > Ev Temizliği ile İlgili Bazı Pratik Püf Noktaları
Ev Temizliği ile İlgili Bazı Pratik Püf Noktaları

Ev Temizliği ile İlgili Bazı Pratik Püf Noktaları

Yaşadığınız evlerin içerisinde sağlıklı ve huzurlu yaşayabilmeniz için kuşkusuz en önemli kriterlerden birisi evin temizlik seviyesidir. Bu yazıda ev temizliği ile ilgili basit püf noktaları vereceğiz. Bu püf noktaları farklı konularla alakalı olmakla beraber aslında önemli sorunların çözümünde size faydalı olabilirler. Ev temizliğinde temel sorunlara nazaran küçük gibi gözüken ancak temizliği konusunda ev sahibine nasıl hareket etmesi gerektiğini sorgulatan kirler çok büyük problemler yaşatabilirler. Bunlarla ilgili farklı birkaç örnek verebilirsek :

Küf lekesi gerçekten çok zor çıkan bir lekedir. Küf lekesi ile mücadelede en büyük çözüm gliserindir. Gliserini küf lekesi olan bölgeye döktükten sonra eğer eski bir küf lekesi ise yaklaşık on beş dakika kadar bekletiliyor. Sonrasında ister çitileyin isterseniz makineye atın. Eğer küf lekesi çok yeni ise gliserin döktüğümüz bez ile hemen siliyoruz.

Ev Temizliği Yaptıracak Ehil Firmalara Ulaşmak İçin Hemen Aşağıdaki Linke Tıklayın.

Ev Temizliği

Kırılan camları elektrik süpürgesiyle temizleyebilirsiniz. Eğer elektrik süpürgesi kullanmayıp da elinizle topladığınız zaman küçük parçalar kalacaktır. O küçük parçaları da ıslak bir bez yardımı ile temizleyebilirsiniz. Bu temizlik sırasında yalın ayak olmamaya ve elinizi yaralamamaya dikkat ediniz.

Evinizdeki vitrin camlarınız ya da cam sehpalarınız varsa onları temizlemek için cam bezlerini kullanabilirisiniz. Daha iyi bir temizlik için kesinlikle pamuksuz olan bezleri tercih etmeniz gerekir.

Yağmurlu havalarda cama vuran yağmur damlaları daha sonra camınızda iz yapmaktadır. bunu önlemek için camınızı sildikten sonra bir beze gliserin döktükten sonra o bezle camınızı tekrar siliyorsunuz. Camınızın temiz görünmesi için silerken camın her bölgesine ulaştığınızdan emin olmalısınız.

Ev Temizliği Firmalarına Hemen Ulaşmak İçin Linki Tıklayın.

Ev Temizliği

Incoming search terms:

 • ev temizliginde püf noktalar
 • ev temizliğinde pratik bilgiler
 • temizlik hakkında bilgi
 • ev temizligi puf noktalari
 • ev temizliğinde püf noktalar pratik bilgiler
 • temizlikte püf noktalar
 • ev temizligi
 • pratik ev temizliği
 • temizliğin püf noktaları
 • ev temizliginde pratik çözümler

One comment on “Ev Temizliği ile İlgili Bazı Pratik Püf Noktaları

 1. Mehmet Eraslan on said:

  Her kadın evinin pırıl pırıl olmasını ister ancak yoğun iş temposu veya minik yaramazlar ile uğraşmaktan buna pek vakit ayıramaz, bir yardım eline ihtiyaç duyduğunuz noktada evatemizliksirketleri hemen yanınızda siz siz işinize veya yavrularınıza odaklanın temizliği bize bırakın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

HTML tags are not allowed.

Scroll To Top