Buradasınız: Anasayfa > Dekorasyon

Kategori Arşivi: Dekorasyon

Temiz Banyolar İçin Banyo Fayanslarını Seçin

1057251_405788079537449_1688388625_n

Fayanslar seramiğin bir türüdür. Gösterişli ve sağlam olan fayanslar, hemen hemen her evde kullanılmakta,  özellikle de banyolar için vazgeçilmez bir üründür. Sağlam ve suya dayanıklı olması banyo fayanslarını tercih sebebidir. Bugün her zevke uygun banyo fayansı bulmak mümkündür. Modern görünümlü, şıklığın ve zarifliğin buluştuğu banyo fayansları artık her cebe uygun fiyatlara da mal edilebilmektedir. Fayanslar kolay temizlenebilen bir özelliğe sahiptir. Banyoda hijyeni sağlamak için ... Devamını Oku »

Sıvı Sabunluklar ve Avantajları

Picture 029

emizlik denince akla ilk gelen malzemelerden olan sabun maddesi tarihi neredeyse insanlık kadar eski olan bir malzeme olup klasik yöntemlerle üretilmiştir. Zaman içinde fabrikalaşmanın da etkisiyle standart üretimin yapıldığı sabunlar içlerine farklı katkı malzemeleri de konularak farklı şekil ve niteliklerle karşımıza çıkmıştır. Bugün günümüzde de halen eski yöntemlerle yapılan ve daha değerli olarak kabul edilen el yapımı sabunlar kaliteleri açısından ... Devamını Oku »

Dekorasyon İçin Ekonomik İpuçları

konserve-kutuları-ile-organizer-yapımı

Her insan belli dönemlerde yaşadığı mekan içerisinde dekorasyon yapmak ister. Evinizde yapacağınız bu dekorasyonlar için büyük bir harcama yapmanıza gerek yok. Dekorasyon konusunda size vereceğimiz ip uçları sayesinde bütçenizi de zorlamamış olacaksınız. Dekorasyon herkesin hakkı. Yatak odanızın dekorasyonu için seçtiğiniz nevresim takımları yatağınızın şık görünümü için elbette önemlidir. Ancak sağlığınız için de oldukça önemli olan bu nevresim takımına servet harcamanıza ... Devamını Oku »

Bulaşık Makinesi Dizaynı ve Program Seçenekleri

bulasik-makinesi

lacağımız bulaşık makinesinin iç düzeni, kullandığımız ürünlerin büyüklüklerine göre değişmelidir. Tellerinin biraz kalın olması faydalı olacaktır. Tencerelerimizi bulaşık makinelerinde sürekli yıkıyorsak, özellikle üst rafın yukarıya doğru kalkıp tencere boyuna göre ayarlanabilir olması çok fayda sağlayan bir özelliktir. Alt rafların da katlanabilir olması bu noktada önemlidir. Bu rafların katlanabilir olmaları, ürünlerin daha rahat yerleştirilebilmelerine olanak sağlayacaktır. Bunun yanında raflarda tuştu sağlayan ... Devamını Oku »

Kış Dekorasyonu ve Püf Noktaları

evbilgi-com

Kış mevsimi, bütün güzellikleri ile etrafımızı yavaş yavaş sarar iken, bu güzelliği evimize da taşıyabilmek adına güzel fikirler düşünebiliriz. Örneğin evimizin dekorasyonunu kışa göre dizayn edebiliriz. Peki kış dekorasyonu ve püf noktaları nelerdir? Bu sorunun cevabını öğrenir iseniz, daha kaliteli ve daha sağlıklı bir hizmet alabilme olanağına sahip olursunuz. Dekorasyon Yaptıracak Ehil Firmalara Ulaşmak İçin Hemen Aşağıdaki Linke Tıklayın. Öncelikle ... Devamını Oku »

Bulaşık Makineleri Servis ve Bakımı

bulaşık makinesi servisi

Üretilmeye başlandığı tarihten itibaren çok yoğun bir ilgiyle karşılanan ve artık imkanı olan herkesin edinerek önemli bir zahmetten kurtulmayı hedeflediği bir cihaz olan bulaşık makinesi sadece alırken değil, kullanım süresince de belli başlı bakım işlemleri gerektirmektedir. Buna göre makinenizin ömrünün uzun olmasını istiyorsanız belli başlı bakımları yapmalısınız. Bu işlemler uzun süre aralıkları ile yapılacak temizlik işlemleri veya günlük kullanımda çok ... Devamını Oku »

Duvar Halısı Seçiminde Püf Noktalar

duvardan-duvara-jpg

uvardan duvara halılar renk, doku ve yapı itibariyle birçok farklı seçeneğe sahiptir. Bu seçenekleri belirlerken dikkat etmeniz gereken noktalar kişisel zevkleriniz, kullanım ihtiyaçlarınız veya ev yapınızın özelikleri olabilir. El ile seçilerek ayakla kullanılan bir tekstil malzemesi olması itibariyle de kendine özgü seçim yöntemleri olmasının mantıklı olacağı halı seçiminde her türlü bütçeye, her türlü kullanıma uygun özelliklerde modeller tüketicinin beğenisine sunulmaktadır. ... Devamını Oku »

Stüdyo Daire Dekorasyonu

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Stüdyo daireye dekorasyon işi yapılırken dikkat edilmesi gereken pek çok unsur vardır. En önemlisi maximum üç renk seçilebilir. Çünkü daha fazla seçilmiş renk küçük yerlerde karmaşa yaratır göz yorar. Minik bir alan olduğu için fazla renk kullanmamakta yarar vardır. Stüdyo daireyi dekorasyon ederken küçük mobilyalar kullanılması gerekir. Her köşeyi en verimli kullanabilmek için özellikle kolonların ve kirişlerin birleşim noktalarından oluşan yerler küçük raflar, ... Devamını Oku »

Pencere Tamiri

pencere_tamiri

er bina veya benzer yapının olmazsa olmazı olarak kabul edilen ve bulunduğu yapının değerini artıran pencereler hangi malzemeden olurlarsa olsunlar zaman içinde eskime, bozulma gösterirler veya çeşitli dış etkenler sebebiyle bakım ve tamire ihtiyaç duyarlar. Pencere tamiri genellikle ihmal edilir, bunun yanında tamire ihtiyaç duyan bir pencere evin masraf listesinde ve yaklaşan yaz veya kış sezonu öncesi moral bozucu bir ekstra iş ... Devamını Oku »

Mutfak Yenileme İşlemlerinin Püf Noktaları

mutfak yenileme

Mutfak yenileme işlemi, üzerinde dikkatli bir şekilde durularak yapılması gereken son derece önemli bir iştir. Mutfak, birçok insan, özellikle de bayanlar için evin önemli bölümlerinin başında gelmektedir. Mutfak, şık ve kullanışlı olmasının yanında sağlık açısından iyi koşullar içermelidir. Bu nedenle mutfağın yenilenmesi çok yönlü ve derin bir araştırma gerektirmektedir. Mutfak yenileme işlemi öncesi yapılacak renk seçimi, mutfağın büyüklüğüne ve aldığı ... Devamını Oku »

Scroll To Top