Buradasınız: Anasayfa > Boya > Dekorasyon Boyaları
Dekorasyon Boyaları

Dekorasyon Boyaları

Günümüzde dekorasyon boyaları ev dekorasyonu yapılırken en çok önem verilen unsurlardandır. Herhangi bir yüzeyin çeşitli boyalarla boyanabilmesi için, yüzeyin uygun olması gerekir. Bu amaçla ilk önce yüzey temizliği yapılmalıdır. Günümüzde boya işleri ile uğraşmak istemeyenler için profesyonel hizmet veren firmalar bulunmaktadır. İşlerinde ki yoğunluk nedeniyle evlerinde renk değişikliği yapamayanlar bu firmaları kullanılır olmuşlardır. Bu da bu sektörün gün geçtikçe daha çok gelişmesini sağlamıştır. Firmalar boya uygulaması ile bütün hizmeti en kısa sürede temiz ve ekonomik bir şekilde yerine getirmektedir. Önemli olan işini iyi yapan bir firmaya güvenerek işi teslim etmektir.

Yüzey temizliğinde önemli nokta, yüzeyi iyi bilmektir. Yüzeyin türü kullanacağınız boya çeşidini de etkiler. Yüzeyleri ikiye ayırabiliriz;

   • Eski boyalı yüzeyler
   • Ham boyalı yüzeyler

Yüzeyde kir,toz,yağ ve kabarmış eski boya (eski boyalı yüzey) temizlenerek yüzeyde ki tamirat işleri yapılır.(Uygun astar ve macun ile)

Boya Yaptıracak Ehil Firmalara Ulaşmak İçin Hemen Aşağıdaki Linke Tıklayın.

İç Mekan Boyama

Gelelim boya uygulamasına… Günümüzde ‘dekorasyon boyaları’  başlığı altında bir çok fikir, boya çeşidi ve ürün piyasaya sunulmuştur. Aslında dekorasyon boyaları derken şundan bahsedilmektedir; evine yeni bir soluk yeni bir renk getirmek isteyenler farklı bir dekorasyon stili yaratma isteğinde oldukları için, kullanmış oldukları boyalara dekorasyon boyaları demişlerdir. Neticede dekoratif  boya, kullanılan dekorasyona uyum sağlayan boyadır.

İşe öncelikle istenilen dekorasyona uygun bir boya rengi seçilmelidir.

Aranılan rengi bulabilmek için renk çarkı kullanılabilir. Ya da mekanda bulunan masa, koltuk, biblo vs. herhangi bir eşya ile yüzeyde aynı renk tonu kullanılabilir.

Dekorasyon boyaları uygulanırken dikkat edilmesi gereken en önemli hususlar şunlardır;

   • Yüzeye göre boyaya uygun olacak fırça,rulo ve benzeri aletler temin edilmelidir.
   • Boyanacak yüzeylerin öncelik sırası belirlenmelidir. (Dış cepe,mutfak,yatak odası gibi…)
   • Boya yapılırken ortamda bulunan diğer eşyaların zarar görmemesi için üzerleri kapatılmalıdır.
   • Boyanın kullanma talimatlarına uyulmalıdır.
   • Boya uygulandıktan sonra istenilen görüntüyü alabilmesi için beklemek gerekir

Bütün bu uygulamalar size birçok zahmetli işin kapısını açar. ‘’Kendim uğraşamayacak kadar yoğunum’’diyorsanız boya işlerinizi mükemmel bir şekilde ve en kısa zamanda halledip yüzünüzü gülümsetecek firmalar çok ekonomik bir şekilde işinizi hallediyor. Üstelik çok kısa bir zaman diliminde.

İç Mekan Boyama Firmalarına Hemen Ulaşmak İçin Linki Tıklayın.

İç Mekan Boyama

Oturduğunuz yerden bütün bu boya işlerini  sizin kontrolünüzde gerçekleştirip, beğeninize sunan birçok firma bulunmaktadır. Bu firmaları bulmak gülen yüzlü müşteri hizmet ile ve profesyonel yardım ekibiyle hizmet veren Ehil.com ile artık çok kolay! Boya işleri hizmeti talep formunu doldurun ve Ehil.com‘un benzersiz eşleştirme sistemi sayesinde sadece sizin bulunduğunuz bölgede hizmet veren, işinde ehil firmalar sizi arayıp ihtiyacınıza uygun teklifte bulunsun.  Siz sadece hem pratik hem de ekonomik bu teklifler arasından kendinize en uygun olanı seçin. Üstelik Ehil.com tarafından sağlanan bu hizmet tamamen ücretsiz! Siz sadece isteyin, aradığınız ehil sizi bulsun.

 

Incoming search terms:

 • dekorasyon boyaları
 • tospembe ev boyası

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

HTML tags are not allowed.

Scroll To Top