Buradasınız: Anasayfa > Genel > Anahtarlık ve Çeşitleri
Anahtarlık ve Çeşitleri

Anahtarlık ve Çeşitleri

Geçmişten günümüze, insanoğlu her anlamda  barınma ihtiyacı duymuştur. Bu barınma ihtiyacı, yaradılışından beri olan bir durumdur. Ve insanlar, bir takım korunma güdüsü içerisinde, eşyalarını koruma girişiminde bulunmuştur. Bunlardan bir tanesi de anahtarlıklardır. Bir çok anahtarı tek bir aygıtta tutup, koruyabilmek adına bu sistemleri geliştirmişlerdir. Bu yazımızda anahtarlık ve çeşitlerinden bahsedeceğiz. Bu konu hakkında bilgi sahibi olmanız, bu sistemleri seçer iken daha kaliteli ve daha sağlıklı bir hizmet alma olanağı sağlar.

Promosyon Anahtarlık Yaptıracak Ehil Firmalara Ulaşmak İçin Hemen Aşağıdaki Linke Tıklayın.

Promosyon Anahtarlık

Anahtarlık ile ilgili doğru bir biçimde bilgi sahibi olmak için, bu yapılar hakkında yapılmış tanımlara bakalım;

-Anahtarların kaybolmasını önlemek, kolayca kullanılmasını sağlamak için takıldığı maden, deri ve benzerinden yapılan halka ya da kılıftır.

-İyi bir anahtarlık mutlaka kaliteli malzemeyle üretilmiş olması gerekir. Çünkü üzerinde, birden fazla anahtar taşıyabilirsiniz.

Ve bir de Promosyon anahtarlıklar vardır;

Promosyon anahtarlık nedir? diye sorarsak;

- Faaliyetlerinizi daha geniş kitlelere ulaştırmak amacıyla promosyon en etkili reklam aracıdır. Promosyon anahtarlıklar da firmaların reklamlarının sergilediği çeşitlere denir.

-Promosyon anahtarlık, promosyon sektörünün en çok satan ürünleri arasında yer almaktadır.

-Anahtarlıklar sürekli üzerimizde taşıdığımız gereçlerdendir. Anahtar ile olan muhteşem birlikteliği sayesinde reklamlarımızı sergileyebilceğimiz önemli bir kaynak haline gelmiştir. Uygun baskı boyutları ve birbirinden farklı modelleri promosyon sektörüne uyguladığınızda bir çok değişik ortaya çıkabilir.

-Bu anahtarlık türlerini çeşitlerine ayırabiliriz;

- Promosyon Deri Yapı ( Bu ürün grubunda yer alan ürünler genelde özel müşterilere verilmek amacı ile kullanılmaktadır.Farklı kaplama renk ve model seçeneklerini bünyesinde bulunduran bu ürün grubunda müşterilerin mutlaka beğenebileceği tasarımlar yer almaktadır. Ürün grubunda yer alan metal anahtarlık çeşitleri farklı teknikler kullanılarak logonuza baskı imkanı sağlamaktadır. Lazer baskı,tampon baskı ve damla etiket çeşitlerinin uygulanabileceği bu ürünler pazarlama ve tanıtım  çalışmalarınız esnasında size büyük fayda sağlayacaktır. )

- Promosyon Plastik (akrilik) Yapı ( Bu ürünler, fiyatının uygun olmasından dolayı çok fazla tercih edilmektedir.)

- Promosyon ışıklı Yapı  (Son günlerde oldukça ilgi gören bu ürün, ışık aparatının da olmasından dolayı yeni ve özel bir grup olarak beğenileri üzerine topluyor. Kutulu ve poşetli model seçenekleri ile her keseye olan uygunluğu dikkat çekmekte ve satışlarının artmasını sağlamaktadır.)

- Promosyon 3d Logolu Yapı (Kalıp tekniği kullanılarak üretimi yapılan ürün grubunda logonuzu direk anahtarlık olarak üretebilmemiz mümkündür. Birim fiyatının ucuz ve görüntüsünün logonuz şeklinde olması farklı dikkatleri üzerine çekmenizi sağlayacaktır.)

Promosyon Anahtarlık Firmalarına Hemen Ulaşmak İçin Linki Tıklayın.

Promosyon Anahtarlık

Incoming search terms:

  • tahtadan anahtarlık yapma

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

HTML tags are not allowed.

Scroll To Top