Buradasınız: Anasayfa > Genel > Ajanda Basımı Konusunda Bilmeniz Gerekenler
Ajanda Basımı Konusunda Bilmeniz Gerekenler

Ajanda Basımı Konusunda Bilmeniz Gerekenler

Zaman, çok hızlı akıp giden fakat bir türlü geriye alamadığımız bir dilimdir. Daha dün annemizin kucağından ayrılamazken bugün hayat bizi en derin rüzgarlarıyla savurup başka limanlara, başka yüzlere, başka aşklara, başka işlere yönlendiriyor. Başka hayatlar ile bütünleşiyor yaşamımız. Yaşam, düşünmeyi bıraktığımız anda çözülen, aramayı bıraktığımız anda bulunan, tutmayı bıraktığımız anda gelendir derler hep. Hayat bu yüzden asla durağan değildir. Sürekli değişir ve biz sürekli değişen bu düzenin içerisinde sadece ama sadece bir parça olarak kalırız. Parça büyüktür , küçüktür bu önemli değil. Burada önemli olan, hayata bir parça  da olsa değer katabilmemiz. Değer katabilmek olgusu.. Bu his hiçbir duygu ile değiştirilemez.

Ajanda Basımı Yaptıracak Ehil Firmalara Ulaşmak İçin Hemen Aşağıdaki Linke Tıklayın.

Ajanda Basımı

Herakleitos’un ”Aynı nehirde iki kez yıkanmaz.” sözü bize aslında hayatın tanımını açık bir şekilde yapıyor.. Zaman, bir kere aktı mı, bir daha geri gelmez… Bizim için böylesine önemli bir zamanı, doğru değerlendirebilmek adına mutlaka ajanda tutmamız gerekiyor. Ne , nerede , ne zaman, niçin , ve kim ? gibi bir çok soruya cevap bulabileceğimiz, ajandalarımızın seçimi de oldukça önemlidir. Bu yazımızda bu önemli noktalardan bahsedeceğiz ;

Öncelikle ajandayı kullanım alanınızı seçmelisiniz. Örneğin, işiniz hangi alanda? Bir öğrenci misiniz yoksa bir iş adamı mı ? Buna göre daha sağlıklı seçim yapabilirsiniz. Diğer bir önemli nokta da ajandanızın fonksiyonlarıdır. İçerisinde barındırdığı ek bilgileri ( ülke telefon kodları , il plaka kodları , önemli numaralar , sağlık kuruluşları , önemli günler ve bayramlar , gidilecek görülecek yerleri listesi, cafeler , hastaneler , eğlence mekanları , konsolosluk numaraları ) göz önüne alarak ajandanızı seçmelisiniz. Ajandanızın çizgili, kareli seçenekleri de tamamen sizin kullanım tercihinize kalmış bir şeydir. Renkli sayfalara sahip olan ajandalar da günümüzde oldukça sık kullanılır hale gelmiştir. Hem kullanım kolaylığı açısından hem de şık bir tasarım olması açısından tavsiye edebileceğimiz ajanda türleri arasındadır.

Günümüzde yeni tasarım harikalarından olan, kişiye özel ajandalardan da kullanabilirsiniz, özel günleri belirlediğiniz tarihlere kaydettirebilirsiniz.

Ajanda Basım Firmalarına Hemen Ulaşmak İçin Linki Tıklayın.

Ajanda Basımı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

HTML tags are not allowed.

Scroll To Top